Договір публічної оферти

Цей Договір є публічним договором – Договором публічної оферти. Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару,тощо.
Цей Договір є угодою між інтернет-магазином «Alientech-tools.com.ua» (надалі по тексту – «Продавець») і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою,тощо, користувачем послуг інтернет-магазину (надалі – «Покупець»), що включає всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет – магазин).
Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.
1. Загальні положення
1.1. Цей договір є публічною офертою ( відповідно до ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.
1.2. У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину є факт натисканням на посилання "Оформити замовлення", «Розмістити замовлення» або «Купити в 1 клік », тощо, та оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.
1.3. Публічна оферта також є прийнятою при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.
1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.
2. Терміни та визначення
2.1. «Інтернет – магазин» -сайт Продавця («Alientech-tools.com.ua»), створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару чи Послуг на фотознімках, в описах, тощо за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.
2.2. "Товар/Послуга" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині (інфопродукт, віртуальний товар, файл, тощо)
2.3. "Персональні дані" – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.
2.4. «Істотний недолік Товару/Послуги» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару/послуги відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
а) він взагалі не може бути усунутий;
б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
в) він робить товар/послугу суттєво іншим, ніж передбачено договором.
3. Предмет договору
3.1. Інтернет-магазин зобов’язується передати у власність Покупцеві товар/послугу (інфопродукт,посилання на віртуальний товар,файли, тощо), а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти товар (інфопродукт,посилання на віртуальний товар,файли, тощо) на умовах Цього договору.
3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:
а) добровільний вибір Покупцем товарів/послуг в інтернет-магазині;
б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;
в) оплата Покупцем замовлення, створеного в інтернет-магазині;
г) виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.
4. Порядок оформлення замовлення
4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині або за допомогою спеціальних форм на сайті або телефонних засобів зв’язку, месенджерів за контактами, вказаними в інтернет-магазині.
5. Вартість і порядок оплати товару/послуги:
5.1. Повна вартість товару вказується на сторінках інтернет-магазину Продавця.
5.2. Ціни на Товари і послуги можуть змінюватися в залежності від скадності виконання технічного завдання поставленого ПОКУПЦЕМ перед ПРОДАВЦЕМ та кон’юнктури ринку, що відбивається на цінах в інтернет-магазині. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, в разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та здійснив у встановленому цим договором порядку оплату Товару (послуг).
5.3. Покупець оплачує замовлення протягом 3-х робочих днів (в розмірі 100% передплати) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу та спеціальних сторінокЄсистем оплати.
6. Доставка замовлення
6.1. Відвантаження товару (надання доступу , надсилання посилання на скачування, перегляд  інфопродукту, віртуального товару, файлу,тощо) Покупцю відбувається після надходження від Покупця 100% оплати по виставленому рахунку.
6.2. Доставка і повернення товару виконується силами Продавця за рахунок Покупця. Загальний строк доставки не може перевищувати 3 днів.
6.3. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.
7. Повернення товару належної якості
7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його або не може бути ним використаний за призначенням за наступних умов:
А) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі;
Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики,плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього;
В) товар не містить подряпин, сколів, потертості та інші сліди використання і є повністю справний;
Г) збережена повна комплектність проданого товару;
Ґ) товар може бути замінений при пред’явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю разом з проданим Товаром.
7.1.1. Вимоги п.7.1. не поширюються на товари, які у відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Мінстрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)
7.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. А) – Ґ) п. 7.1., Продавець має право відмовити в обміні Товару.
7.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні за п. 7.1. покладаються на Покупця.
7.4. При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.
7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.
7.6 Повернення коштів покупцеві може відбуватися в розмірі 100 відсотків, якщо ТОВАР не був переданний продавцем - покупцеві по електронній почті або не надано доступ на перегляд, скачування,тощо інфопродукту, віртуального товару,файлу, тощо.
7.7 Повернення коштів також може бути здійснене після переговорів по електронній почті, або по телефону чи за допомогою месенджерів, коли покупець здійснив покупку в магазині і зрозумів, що данний товар йому не підходить. Повертаються кошти лише в тому випадку, якщо доступ до перегляду, скачування, тощо інфопродукту, віртуального товару,файлу, тощо, не був переданий покупцеві.
7.8 Якщо покупець виявив якісь недоліки в Товарі/послугах, то він повинен про це повідомити продавцю, а продавець повинен в стислі терміни їх усунути.
8. Права та обов’язки сторін
8.1. Покупець зобов’язаний:
а) ознайомитись з інформацією про Товар/послугу, яка розміщена на сайті Продавця;
б) самостійно оформити замовлення на сайті;
в) своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору;
г) при отриманні товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.
8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.
8.3. Інтернет - магазин зобов’язаний:
а) дотримувати умов цього договору;
б) передати Покупцю товар або надати послугу у відповідності з обраним зразком або технічним завданням, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;
в) інтернет-магазин не несе відповідальності та не може виступати в якості відповідача у суді, а також не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через неправильне чи неповне або не за призначенням використаним Товаром/Послугою або дію чи бездіяльність третіх осіб. Покупець зобов'язується використовувати Товар/Послугу виключно для ознайомлення, не маючи на меті причинення будь-якої шкоди будь-кому та будь-чому та лише у рамках законодавства України та країни проживання Покупця.
8.4. Інтернет - магазин має право:
а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.
9. Порядок прийому товару/послуги Покупцем
9.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур’єра або Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.
9.2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих в п.9.1. Договору недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника або Продавця. Протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар/послугу) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару.
9.3. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.
9.4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку (строку придатності) істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару/послуги (Продавця), або фальсифікації Товару, підтвердженої висновком експертизи, Покупець, в порядку та у строки, встановлені гарантійними зобов’язаннями виробника Товару/послуги, з врахуванням умов Договору-оферти має право за своїм вибором вимагати від Продавця:
9.4.1. розірвання договору та повернення сплаченої за Товар/послугу грошової суми;
9.4.2. заміни товару на такий же Товар або на аналогічний, з числа наявних у Продавця.
9.5. У такому випадку, при підтвердженні Продавцем істотних недоліків Товару/послуги та при волевиявленні Покупця, сплачені грошові кошти підлягають поверненню останньому на вказані ним реквізити протягом  7 (семи) календарних днів з дати повернення Товару.
9.6. У випадках заміни неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється коштом Продавця.
9.7. У будь-якому випадку повернення Товару повинно відбуватися в оригінальній упаковці, в якій надійшов Товар, із збереженням товарного вигляду і споживчих якостей товару.
9.8. Всі неврегульовані в цьому Договорі-оферті питання, пов’язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни Товару при виявленні недоліків протягом строку гарантії (придатності), регулюються у відповідності до гарантійних зобов’язань, визначених виробником відповідного Товару, а у випадку невстановлення виробником таких гарантійних зобов’язань – у відповідності до чинного законодавства України.
10. Відповідальність сторін
10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.
10.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.
10.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п’яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.
10.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за цим Договором триває більше п’яти місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.
10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь – яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.
11. Інші умови
11.1. Інтернет – магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті «Alientech-tools.com.ua»
11.2. Інтернет – магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів/послуг через Інтернет.
11.3. Інтернет – магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення.
11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.
11.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет – магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі – продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажу між Продавцем і Покупцем.
11.6. Використання ресурсу Інтернет – магазину для перегляду інформації про товар/послугу, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.
11.7. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет - магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет – магазину (відправлення повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).
11.8. Власним акцептуванням Договору або реєстрацією на сайті «Alientech-tools.com.ua» (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Продавця «Контрагенти» з наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність магазину.Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.
11.9. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Покупець бере на себе зобов’язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов’язковий запит компетентного державного органу).
11.10. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.
12. Термін дії цього договору
12.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині «Alientech-tools.com.ua» і діє до виконання всіх умов договору (отримання доступу ,скачування , перегляд  інфопродукту, віртуального товару, файлу,тощо.)
13. Реквізити Продавця
ФОП Войтович Р.З.
Друга група оподаткування 
Платник Єдиного податку
Не є платником ПДВ
2932821934
IBAN UA383052990000026001011017619 Приватбанк

Политика конфиденциальности

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять